Lojistik ve yük vagonu sektöründe aksayan bir taşımacılık işlemi müşterilerin yanı sıra; tedarikçiler , taşıyıcılar için de zaman , para ve güven kaybına yol açar. Bu yüzden her tip yük vagonuna 5 yılda bir uygulanması gereken periyodik revizyon hizmeti bu sorunun önüne geçebilmek için büyük bir önem arzeder. RAYVAG A.Ş. olarak müşterilerimize ait yük vagonlarını minimum kesinti ile tekrardan raylara geri döndürebilmek ve yol güvenliklerini tam olarak sağlamak amacıyla , periyodik bakım için gerekli her ekipmana sahip fabrikamızda, revizyon hizmeti vermekteyiz.

Hizmette Kalite

RAYVAG A.Ş. , periyodik revizyon hizmetini; UIC, CUU ve halen TCDD‘nin kullanmakta olduğu TTŞ 340 direktiflerine uygun olarak yapmakta ve bu hizmeti, konusuna hakim, güncellemeleri sürekli denetleyerek kendisini geliştiren teknik kadrosuyla vermektedir.

Deneyim

RAYVAG A.Ş. faaliyete geçtiği 2009 yılından bu yana bir çok farklı vagon türünün periyodik bakımını başarıyla tamamlamıştır. Geçtiğimiz 4 sene içerisinde 2500'e yakın yük vagonunun bakımını başarıyla tamamlayarak, periyodik bakım süreci sonunda TCDD tarafından yollanan heyetler tarafından da onaylanıp geri raylara dönmüştür. RAYVAG A.Ş. halen yük vagonu pazarındaki revizyon ve periyodik bakım hizmetleri konusunda sektörünün ileri gelen firmalarından biridir. Referanslar bölümümüze geçerek daha önceden beraber çalıştığımız firmalara bakabilirsiniz.


İletişime Geçmek İçin

Buraya Tıklayınız