Misyonumuz

Vizyonumuza ulaşma yolunda yerine getirmemiz gereken hedeflerimiz;

  • RAYVAG Vagon; tesislerinde ekonomik, güvenilir, doğa dostu ve düşük maliyetli yük vagonlarını ve yedek parçalarını avrupa ve dünya standartlarına uygun olarak üretir.
  • İç ve dış pazarlarda ürünlerinin tanıtımını ve pazarlamasını müşteri odaklı bir yaklaşımla gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutulmasını sağlar.
  • Kaliteyi yaşam felsefesi olarak benimseyen bir kuruluş olmanın getirdiği sorumluluğu, geliştirerek sürdürdüğü işbirlikleri, değişime ve sürekli iyileştirmeye olan bağlılığı ile verimli, karlı ve sürdürülebilir bir şekilde büyür.
  • Yetkin çalışanların rekabette itici güç olacağının bilincinde olarak uygulanan yenilikçi insan kaynakları sistemleri ve öğrenen organizasyon kültürü ile çalışan bağlılığının ve memnuniyetinin en üst seviyeye yükselmesini sağlar.
  • Sosyal sorumluluk bilinci ile çevreyi ve doğal kaynakları korur, etik değerlere önem verir, toplumun sosyal ve ekonomik gelişimine katkıda bulunur.

Misyon Bildirgesi

Yurtiçi, yurtdışı demiryolu lojistik sektöründe; müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun demiryolu ürün ve hizmetlerini sunarak; çalışanlarına ve iş ortaklarına uzun ömürlü ve tatmin edici getiriyi sağlayarak, büyüme ve operasyonel kârlılıkta sektör liderliğini sürdürebilmek.